CANCA kindergarden

Poznaj nasze wyjątkowe i mądre produkty dla przedszkoli.
Mogą stanowić wyposażenie przedszkoli jak również być niezapomnianym prezentem dla dziecka na zakończenie roku lub przedszkola.

KSIĄŻKA OSOBISTA

To wspaniały prezent na zakończenie roku lub przedszkola.

  • Książka atrakcyjniejsza niż smartfon i konsola!
    Nic dziwnego – dziecko jest jej bohaterem. Jego emocjonalny związek z osobistymi ilustracjami i treścią książki sprawią, że nie będzie chciało się od niej oderwać!
  • Duży wybór tytułów
    Interesujące i mądra opowieść, a może edukacyjna książka ucząca liczenia lub czytania? Spośród naszych tytułów wybierzcie te, które spodobają się Wam najbardziej.
  • Uczta dla zmysłów
    Piękne ilustracje, duży format A4, twarda okładka, kredowy papier… Wysoka jakość OSOBISTEJ KSIĄŻKI sprawia, że może być ona idealnym prezentem.
Więcej na www.osobistaksiazka.pl

Oferta dla przedszkoli.

Przy zamówieniach powyżej 50 sztuk oferujemy nie tylko wyjątkową cenę, znacznie niższą niż cena rynkowa. Zapewniamy również personalizację książek – przedszkole wysyła nam tylko zdjęcia dzieci w plikach elektronicznych oraz ich imiona, a my zajmujemy się resztą!

Gotowe książki przesyłamy do przedszkola po 2 tygodniach od zamówienia!

lightbox title

wachlarz

ALBUM – WACHLARZ

Na 20 rozkładanych stronach można zamieścić zdjęcia z wycieczki lub przedszkolnych wydarzeń ze wszystkich lat. Każda strona może zawierać od 1 do 4 zdjęć.

To będzie wyjątkowa pamiątka z przedszkola!

Oferta dla przedszkoli
Przedszkole wysyła nam zdjęcia w postaci elektronicznej, my je wstawiamy na strony, drukujemy albumy. Po 2 tygodniach albumy dostarczane są do przedszkola.

TEATRZYK 3D

TEATRZYK 3D będzie wyjątkową pamiątką z przedszkola.

Nie tylko można go pokolorować i ułożyć na specjalnej podstawce w przestrzenną kompozycję. Umożliwia także wstawienie jako tła prawdziwego zdjęcia z przedszkola!

Dzięki temu, patrząc od przodu widzimy magiczny, trójwymiarowy świat z buzią dziecka oraz jego przyjaciół z przedszkola w tle!

teatrzyk-3d

kolorowanki-3d

KOLOROWANKI 3D

KOLOROWANKI 3D to kartonowe modele do samodzielnego składania (bez udziału kleju lub innych elementów łączących) i kolorowania lub oklejania.

Rozwijają zdolności manualne oraz zmysł przestrzenny. W ofercie posiadamy dziewięć stałych modeli.

WIĘCEJ NA www.kolorowanki3d.pl

KOLOROWE RYZYKO

KOLOROWE RYZYKO to genialnie prosta i wciągająca gra dla dzieci i dorosłych.

Zbierajcie na przemian kolorowe kafelki w zależności od figury lub koloru wylosowanego na planszy za pomocą rzutki. Co zrobić kiedy na stole nie ma już kafelka z wylosowaną figurą czy kolorem? Wtedy przed Wami “kolorowe ryzyko”! Na czym polega? Przekonajcie się sami, a nie będziecie chcieli przestać grać!

To jednak nie wszystko! Zestaw KOLOROWE RYZYKO można wykorzystać jeszcze do 10 innych gier i zabaw rozwijających umiejętności liczenia, rozpoznawania kolorów, logicznego myślenia i orientacji przestrzennej.

kolorowe-ryzyko

amaze_canca

A•MAZE™

A•MAZE™ to nasz autorski produkt bazujący na grze „szwajcarski ser”.

To wspaniała zabawa rozwijająca manualnie i intelektualnie. Pociągając za dwa sznurki, prowadź obręcz z kulką między otworami tak, aby ta nie wpadła do żadnego z nich z wyjątkiem końcowego.

A•MAZE™ może występować w wersji małej (ok 40 cm wysokości) jako prezent dla dziecka lub dużej (1-1,5 m) jako wspaniała zabawka do przedszkola.

ZOBACZ JAK DZIAŁA A•MAZE™