CANCA toys

W ramach tego obszaru zajmujemy się produkcją unikalnych zabawek i pomocy edukacyjnych i ich dystrybucją na rynku Klienta indywidualnego.
UWAGA! Z końcem roku 2015 kończymy działalność tego działu.

KOLOROWE RYZYKO

KOLOROWE RYZYKO to genialnie prosta i wciągająca gra dla dzieci i dorosłych.

Zbierajcie na przemian kolorowe kafelki w zależności od figury lub koloru wylosowanego na planszy za pomocą rzutki. Co zrobić kiedy na stole nie ma już kafelka z wylosowaną figurą czy kolorem? Wtedy przed Wami “kolorowe ryzyko”! Na czym polega? Przekonajcie się sami, a nie będziecie chcieli przestać grać!

To jednak nie wszystko! Zestaw KOLOROWE RYZYKO można wykorzystać jeszcze do 10 innych gier i zabaw! Wszystkie opisane są w instrukcji wewnątrz opakowania.

kolorowe-ryzyko

sokole-oczka

SOKOLE OCZKA CANCA

SOKOLE OCZKA CANCA to pierwszy zestaw edukacyjny, który poprzez zabawę umożliwia rozwój zmysłu wzroku Twojego dziecka. Nasz produkt jako jedyny na rynku zawiera:

  • PLANSZE z 20 OBRAZKAMI w kontrastowych kolorach dostrzeganych przez noworodka (czarny, biały, czerwony) – przeznaczone do stymulacji wzroku dziecka już od chwili narodzin.
  • ANIMACJE NA PŁYCIE DVD – 20 łagodnych animacji, z odpowiednio dobraną paletą kolorów, kształtami obiektów i muzyką. Przeznaczone dla dzieci po 6. miesiącu życia. Rozwijają zmysł wzroku dziecka oraz uspokajają i wyciszają je.

TERAZ WSZYSTKIE ANIMACJE Z PŁYTY DVD DOSTĘPNE SĄ ZA DARMO NA YOUTUBE.

SPRAWDŹ TERAZ

ZDOLNE BESTIE

ZDOLNE BESTIE to 15 prostych animacji edukacyjnych na płycie DVD.

Pomagają w poznawaniu nowych słów, w tym figur i kolorów, nauce czytania oraz liczenia. Będąc alternatywą do inwazyjnych dla małego dziecka treści w telewizji i w internecie, doskonale sprawdzają się w domu, w przedszkolu oraz w podróży.

Dziesiątki słów, wspaniałe kolory, zagadki oraz najwyższy poziom lektorski w wykonaniu Tomasza Kota sprawiają, że ZDOLNE BESTIE są doskonałą zabawą, która w wielu domach zastępuje wieczorynkę!

TERAZ WSZYSTKIE ANIMACJE Z PŁYTY DVD DOSTĘPNE SĄ ZA DARMO NA YOUTUBE.

SPRAWDŹ TERAZ

canca-zdolne-bestie-dvd-b-iext13474683

whiz-kidz

WHIZ KIDZ

WHIZ KIDZ to ZDOLNE BESTIE w wersji angielskiej.

15 prostych animacji edukacyjnych na płycie DVD, które pomagają w poznawaniu nowych słów, w tym figur i kolorów, nauce czytania oraz liczenia. Twoje dziecko, poprzez zabawę, nie tylko szybko pozna angielskie słowa, ale również dzięki brytyjskiemu lektorowi nauczy się ich idealnej wymowy.

TERAZ WSZYSTKIE ANIMACJE Z PŁYTY DVD DOSTĘPNE SĄ ZA DARMO NA YOUTUBE.

SPRAWDŹ TERAZ

OSOBISTY ALFABET TWOJEGO DZIECKA

OSOBISTY ALFABET TWOJEGO DZIECKA to pierwsze narzędzie edukacyjne w postaci 26 kolorowych tabliczek z literami i kieszonkami na zdjęcia.

Aby uczyć się pojedynczych liter, wsadźcie do kieszonek zdjęcia osób lub przedmiotów bliskich Twojemu dziecku, których imiona bądź nazwy zaczynają się na dane litery. Od teraz Twoje dziecko nie musi kojarzyć literki „A“ z elementarzowym – zupełne nieznanym mu – psem Asem, ale np. ze swoją koleżanką z przedszkola – Asią. Emocjonalny i osobisty związek dziecka z osobami lub przedmiotami ze zdjęć sprawi, że nauka alfabetu będzie świetną – i efektywną – zabawą!

Chcecie nauczyć się czytać? Nic prostszego! Do każdego zestawu dokładamy 26 zdjęć przedstawiających rośliny, zwierzęta, przedmioty czy miejsca. Każdy obiekt przedstawiony na zdjęciach jest podpisany, ale słowa te są pozbawione pierwszych liter – pełne słowa powstają dopiero po wsadzeniu danego zdjęcia do odpowiedniej tabliczki. Poznawajcie nowe słowa, czytajcie je, poszukujcie pierwszych liter – doskonale się bawcie!

PRODUKT WYCOFANY ZE SPRZEDAŻY.

osobisty-alfabet-twojego-dziecka